MENÜ


TESLA Kurumsale

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden bugüne ticari ve saha tecrübemizi birleştirerek konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sürekli kendini yenileyerek geliştirerek sektördeki güncel yenilikleri takip edip gördüğü eksiklikleri gidererek pratik ve çözüme dayalı yenilikler ile Türkiye sınırları içerisinde tüm iller dahil olmak üzere özellikle Kablosuz Baraj Erken Uyarı Sistemleri, Kapalı Devre Güvenlik Kamera Sistemi (CCTV) ve kablosuz iletişim (veri aktarımı, video akrarımı, ses aktarımı) gibi ürünler ile birçok devlet kurumu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra Çözüm odaklı Kalite ve belirlenen Standartlar çerçevesinde Elektrik Planları Projelendirmesi, Sıhhi Tesisat Projelendirmesi, Kat Planları Projelendirmesi, Güvenlik Sistemleri Projelendirmesi ve Elektronik güvenlik Sistemleri alanında proje hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca, son bir yıl içinde DSİ Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu Enerji Amaçlı Tesislerde Çevresel Koruma, Güvenlik ve Uyarı Sistemleri Rehberi kapsamında Hidroelektrik santrallerinde rehber kapsamında da proje hizmetleri sunmaktayız.

Her geçen gün genişleyen Ar-Ge birimimiz ile hayatınızı kolaylaştıracak yeni ürünleri geliştirmekteyiz.

Ailenizin, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini hiç durmadan sağlamaya çalışıyoruz. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimiz ve teknik ekibimiz ile güvenliğinizin ve işlerinizin aksamaması için tüm ürünlerimizde onarım sürecini beklemeksizin bire bir değişim yaparak almış olduğunuz hizmetin kesintisiz devamlılığını ve sistemlerin sürdürülebilirliliğini sağlarken, Günümüz teknolojilerini en uygun fiyat ve en iyi kalite ile kullanımınıza sunuyoruz.

Teklif Formu

© 2017 TESLA Elektronik Güvenlik Sistemleri   |   Tel: ​0312 476 66 07   |   E-Mail: info@teslaegs.com